O czym świadczy wynik RTG klatki piersiowej 53-letniej osoby?

Witam . Mam 53 lata, w dzieciństwie przeszłam operacje PDA. kilka dni temu zrobiłam Rtg kl. piersiowej z powodu infekcji. w opisie; nad ina poziomie łuku aorty w górnym śródpiersiu ok. 3,5x4x6cm po stronie lewej. tętniak ok odejścia dużych naczyń lub inna zmiana, poza tym wszystko w normie. Dwa lata temu robiłam Rtg było b/z. oraz Echo serca też b/z. co to może oznaczać.czy możliwe są takie zmiany w tak krótkim czasie.bardzo proszę o opinię. Dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna pilna dalsza diagnostyka proszę koniecznie udac się do lekarza prowadzącego leczenie a u pokierował w odpowiednie miejsce w miejscu bliskim miejscu zamieszkania