O czym świadczy wynik RTG kręgosłupa 24-letniej osoby?

Proszę o interpretację wyników RTG. Opis: lewoboczne skrzywienie odcinka lędzwiowego, wysokość trzonów i przestrzeni zachowana. Czy to skrzywienie może się powiększać i jakie wdrożyć środki zapobiegawcze?

Lek. Katarzyna Szymczak

Tak może, dlatego sugeruję wizytę w poradni Rehabilitacyjnej aby ustalić odpowiednie postępowanie, zakres ćwiczeń aby nie pogłębić skrzywienia.
Pozdrawiam