O czym świadczy wynik RTG płuc 31-latki?

Witam, miałam robione badanie kontrolne płuc do pracy i wyszedł mi nad prawą kopułą przepony dobrze wysycony, owalny cień o gładkich obrysach i wymiarach 21x39 mm. Lekarz zlecił zdjęcie prawoboczne, w którym jest informacja, że jest to cień rzutujących się tkanek miękkich przedniej ściany klatki piersiowej. Co to znaczy?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jestvrozszerzenie diagnostyki . Zamiana może wynikać z tkanek klatki pierwsiowej, proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego