O czym świadczy wynik RTG tarczycy 30-letniej osoby?

Witam, Mam 29 lat i odebrałam wyniki badań tarczycy: TSH = 5.07 (norma 0.270-4,200 ulU/ml), FT3=4,25 (norma 3,13-6,76 pmol/L), FT4=0,99 (norma 1,00-1,60 ng/dL), ATG <6,40 (norma 0,00-18,00 IU/ml) aTPO<0,80 (norma 0,00-8,00 IU/ml). USG tarczycy: gruczoł o prawidłowej echogenicznści, jednorody, położony typowo, unaczynienie miąższu prawidłowe. W płacie lewym zmiana ogniskowa hipoechogeniczna 3mm z unaczynieniem obwodowym. Wezły chłonne prawidłowe. Proszę o pomoc co to wszystko może oznaczać?

Lek. Katarzyna Szymczak

Wyniki mogą świadczyć o niedoczynności tarczycy, przeciwciała ujemne, w usg guzek do okresowej kontroli w usg, wskazana kontrola u endokrynologa i być może włącznie leczenia, szczególnie jeśli planuje pani ciążę.
Pozdrawiam