O czym świadczy wynik TK 43-letniej osoby?

Dzień dobry. Co oznacza ten opis TK ? W przednio-dolnej części lewego płata skroniowego obszar malacji wielkości 4x3cm. Przy ścianach przedniej części komory III ogniska malacji największe 13x7mm. Ognisko malacji w gałce bladej 6x3mm. W dole międzykonarowym płyn 8x7mm.

Witam serdecznie,

Na podstawie samego wyniku badania nie można nic szczegółowego powiedzieć, ponieważ wynik badania należy ocenić wraz ze stanem klinicznym pacjenta. Dlatego sugeruję udać się do lekarza zlecającego badanie lub neurologa celem konsultacji.

Pozdrawiam serdecznie.