O czym świadczy wynik TK z kontrastem jamy brzusznej 68-letniej osoby?

Bardzo proszę o interpretację wyników. Moja mama. lat 68. TK z kontrastem jakby brzusznej i miednicy mniejszej. Wszystko ok, poza: Tylna ściana pęcherza moczowego niejednorodnie pogrubiona 10 m, zlewa się w konglomerat tkankowy wielkości 45x42 mm z szyjką macicy. Na masie modeluje się końcowy odcinek prawego moczowodu, ujście moczowodu wydaje się objęte przez naciek. Światło lewego moczowodu amputowane na ww. konglomeracie. Nie uwidoczniono powiększonych węzłów chłonnych i zaotrzewnowych.

Witam serdecznie,

Nie można interpretować wynik badania obrazowego bez danych klinicznych. Interpretacja ostateczna oraz postawienie rozpoznania należy do lekarza zlecającego badanie Pani Mamie, na podstawie badania fizykalnego, wywiadu oraz wyników badań dodatkowych takich jak badań laboratoryjnych oraz obrazowych. Dlatego konieczna konsultacja z lekarzem prowadzącym celem ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.