O czym świadczy wynik USG piersi?

Witam prosze powiedziec czy to moze byc rak:w piersi lewej zabrodawkowo widoczne są zmiany hypoechogenne,doborze odgraniczone,bez widocznego przepływu w opcji CD,wlk.,5-14-18mm i5-8-9mm FA?inne zmiany?oraz torbiel wlk.2-7. W piersi prawej widoczne jest zabrodawkowo skupisko torbieli wlk.3-5mm o na godz.11 słabo wydziela się nieco hypoechogenna zmiana wlk.3-6-8mm-FA?

Witam,
Nie wygląda to na zmiany podejrzane onkologicznie. Aczkolwiek ciężko powiedzieć bez badania klinicznego i weryfikacji badania USG. Zapraszam na konsultację - poradnia ArtVein 600086240/501784896.
pozdrawiam
Dr n med Daniel Maliszewski