O czym świadczy wysokie tętno i złe samopoczucie?

Witam, od kilku msc-y słabo się czuję. Od paru lat mam wysokie tętno 90-100 w stanie spoczynku, ale nigdy żaden lekarz nie uznał w tym nic niepokojącego. Wczoraj miałam skok ciśnienia (leżąc na kanapie w stanie spoczynku późnym wieczorem) ok. 150/100 puls 123 - strasznie źle się poczułam, nie wiedziałam co się dzieje..Robiłam msc temu badania krwi jedyne co mi źle wyszło to TSH 6/5 i OB 27. Po 2 tyg powtórzyłam TSH 2,83. Po kolejnych 2 tyg. TSH 2,66, FT4 21,54/22 a FT3 8,6/6. Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję wykonać badanie ekg, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.