O czym świadczy wzmożona perfuzja w węźle chłonnym?

Witam, W USG szyi wyszło ze mam lewy węzeł chłonny nadobojczykowy o wzmożonej perfuzji ,.miałam zrobiona iopsje i wynik ok. Ale mam pytanie podczas USG w którym niepokój wzbudził ten węzeł wydawało mi sie ze był on umiejscowiony wysoko a ślad po biopsji mam przy przełyku. Poza tym pierwsze badania wykazało wielkość 14 mm a po miesiącu 23 mm przy biopsji. Czy jest możliwe ze lekarz który robił biopsję cienkoiglowa pobrał wycinek nie z tego wezla co powinien? Czy może to robić różnice w wyniku?

Z pewnością biopsja wykonana była pod kontrolą USG węzła, który budził niepokój lekarza. Obraz USG zawsze wskazuje miejsce, z którego mamy pobrać materiał do badania.