O czym świadczy wzmożone wypadanie włosów po mezoterapii?

Witam jestem kobietą, mam 26 lat, stwierdzone łysienie androgenowe. Zdecydowałam się wykonać mezoterapię igłową skóry głowy jako uzupełnienie terapii. Miałam 2 zabiegi różnymi preparatami i po obu nadmiernie wypadają mi włosy, co gorsza te ładne zdrowe i grube. Przed mezoterapią tak nie było, bo leczenie ograniczyło wypadanie. Po włosy wypadają dwa razy bardziej niż przed. Stąd moje pytanie czy po tym zabiegu możliwe jest chwilowe wypadanie włosów czy lepiej przerwać serię zabiegów??

Szanowna Pani,

Teoretycznie nie jest to możliwe, dodatkowo nie znam osobiście takiego przypadku.
Być może zabieg zbiegł się w czasie z jakimiś innymi czynnikami determinującymi. Najlepiej gdyby zgłosiła się Pani na konsultację do lekarza, który wykonywał zabieg- na pewno odpowie na wszystkie pytania i wyjaśni działanie użytego preparatu.

Serdecznie pozdrawiam