O czym świadczy zgrubienie na brzuchu?

Witam na brzuchu w dolnym prawym kwadracie pojawia sie u mnie jakies zgrubienie. Czasami jest twarde a gdy leze czasami czuje jakby cos mi sie tam przesunelo a potem jak zerkne na brzuch jest on w tym miejscu wyraznie wypukly z drugiej natomiast zapadniety. Gdy na to naciskam boli ale czasami wtedy sie schowa pod warunkiem ze nie jest twarde. Zaobserwowalam to po porodzie poczatkowo byla to niewielka aymetria teraz sie bardzo pogorszylo wypuklosc jest duzo wieksza co to jest

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby moc się wypowiedzieć. Proponuje udac się do lekarza rodzinnego