Zapytaj lekarza

1 , 0 1 0 , 1 2 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

O czym świadczy złe samopoczucie podczas leczenia niedoczynności tarczycy?

Quran mam 39 lat lecze sie na niedocZynnosc tarczycy no I mam gruczolaka na przysadce mozgowej biore lek levothyroxine na tatczyce i norprolac na prolaktyne poniewaz mam tez wysoka :/ od paru dni zle sie czuje puls przyspieszony a jestem niskocisnieniowcem juz nie wiem jak mam sie leczyc :/prosze o odpowiedz co mam robic ?...dodam ze lec ze sie juz albo dopiero 3 miesiac.....
KOBIETA, 40 LAT 10 miesięcy temu

Problemy hormonalne kobiet

Lek. Katarzyna Szymczak Stażysta/Rezydent, Bydgoszcz
79 poziom zaufania

Może to dodatkowo jakaś choroba a nie skutek przyjmowanych leków . Sugeruję kontrolę u swojego lekarza rodzinnego, który zbadana panią ,wykona EKG i zadecyduje o dalszym postępowaniu.
Pozdrawiam

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety