O czym świadczy zmiana w zabarwieniu pieprzyka?

witam. ostatnio zauważyłam zmianę w wyglądzie niewielkiego pieprzyka. pieprzyk nabrał barwy fioletowo brunatnej uległ niewielkiemu powiększeniu i ma taką obwódke wokół w tym samym kolorze. Czy możliwe jest ze jest to tylko podrażnienie ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ocena przez lekarza pierwszego kontaktu i ocena wskazań do konsultacji dermatologicznej