O czym świadczy zmiana zachowania byłego partnera?

Witam. Znów zaczęłam spotykać się z moim ex. Będąc po nim w związku miałam 3 miesięczny związek który jednak nie był dla mnie. Odkąd go zakończyłam, mój ex zmienił się bardzo. Mówi mi mi miłe słowa, chciałby widywać mnie codziennie, a kiedyś sama musiałam się prosić o miłe słowa, tym bardziej, że sam zakończył związek. Czy jemu zaczęło na mnie zależeć i przejrzał na oczy? byłabym bardzo wdzięczna za okazaną pomoc i poradę na temat tego, że zaczął się mną interesować po związku z innym partnerem.

Dzień dobry.

Myślę, że adresatem tych pytań powinien być partner o którym Pani wspomina.
Jego zmiana zachowania, którą Pani dostrzegła może mieć różne powody.
Zaangażowanie, atencja i to, że komuś na nas zależy, co przejawia w słowach, zachowaniu i gestach jest na pewno bardzo istotna i przychylna.
Warto się zastanowić nad Państwa relacją i nad swoimi indywidualnymi potrzebami.
Jeżeli mężczyzna o Panią zabiega i się stara to myślę, że godne rozważenia przez Panią jest dalsza znajomość i jej rozwijanie.

Życząc spełnienia w relacji partnerskiej,
Dariusz Pysz-Waberski

Dzień Dobry Pani,

Zacznę od tego, że wszystko zmienia się, nawet gdy wydaje się, że nie...
I każdy popełnia błędy, ma do tego prawo, by uczyć się...

Z Pani opisu wnioskuję, że Pani były Partner miał czas trzymiesięczny na refleksję, na przeanalizowanie tego, co nie funkcjonowało w Waszej relacji i zaczął dbać o Panią, co dobrze rokuje...

Życzę Pani miłości i radości w relacji,
irena.mielnik.madej@gmail.com