O czym świadczy zwężenie przestrzeni międzykręgowej L5-S1?

Witam proszę o diagnoze wymiar strzałkowy pośrodkowy kanału kręgowego wynosi ok. 15mm. Na poziomie L3-4 bez widocznego penetrowania krążka dokanałowo. Krążek L4-5 wnika dokanałowo na ok.4mm. szerokopodstawną wypukliną i modeluje worek oponowy. Zwężenie przestrzeni międzykręgowej L5-S1. KrążekL5-S1 wnika dokanałowo pośrodkową wypukliną tarczy na ok.4,5mm. i modeluje przednią powierzchnię worka oponowego. Otwory międzykręgowe obustronnie o szer. w normie, drobne objawy vacuum stawaach krzyż.-biodr

Dzień Dobry,
Ma Pani cechy choroby dyskowej, proponuję kontakt z ortopedą lub neurochirurgiem celem oceny klinicznej i wdrożenia dalszego postępowania.
Pozdrawiam.