O ile dni może spóźniać się miesiączka?

Witam moj problem polega na tym ze 20 wrzesnia powinnam dostac miesiaczke ktorej nie mam do tej pory. Wczoraj po poludniu zrobilam test ktory wyszedl negatywny. Czasem bola mnie krzyze i piersi mam ogromny apetyt. Czy miesiaczka moze spozniac sie az tyle czasu. Stosunek byl w zabezpieczeniu miesiac temu (28 sierpnia) test beta tez wyszedl negatywny robilam go 15 wrzesnia.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji można wykluczyć ciążę. Jeśli krwawienie nie pojawi się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u lekarza.