O ile dni można skrócić siedmiodniową przerwę w stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych

prosze o porade o ile mozna skrócić 7 dniowa przerwe?musze przyspieszyć o kilka dni okres w niedalekiej przyszlosci

Witaj.
Zasada jest prosta w antykoncepcji hormonalnej:
należy stosować tabletki non-stop nie krócej niż 21 dni a robić przerwę nie dłuższą niż 7 dni. Reszta opcji jest dopuszczalna. Czyli np. można nie robić w ogóle przerwy między opakowaniami.
Pozdrawiam.

Szanowna Pani!

Proponuję w ogóle nie robić przerwy tylko wziąć dwa opakowania tabletek pod rząd.

Z poważaniem

Katarzyna Lewicka