O jakich godzinach można stosować leki od psychologa?

Witam Chciałem się dowiedzieć o jakich godzinach powinienem brać leki które mam od psychiatry. aktualnie biore o 8 - 14 - 20 (3 razy dziennie co 6 godzin)i jeden godzine przed spaniem o 22 - czy to dobre rozplanowanie czy powinienem brać co 8 godzin bo psychiatrzy nie mówią o jakich godzinach brać leki tylko piszą 1-0-0, 2-2-2 itp. Ja biorę następujące leki - dulsevia 90mg, Sulpiryd 150mg, Pregabalina 75mg - 8 rano -> 14 po południu - pregab. 75 mg -> 20 wieczór - pregabalina 75 i 22 valdoxan

Witam!
Sprostowanie: Psycholog nie może zapisywać żadnych leków, chyba, że jest także lekarzem! Wymienia Pan co najmniej cztery leki (wyjątkowe leczenie) - trudno wtrącać się do "mieszania" w takiej terapii! Najlepiej zwrócić się do lekarza leczącego z prośbą o rozpisanie godzinowe!
Z poważaniem
W. Łuczkowski.

W codziennym życiu trudno jest przyjmować leki co 8 godzin. Nawet w szpitalu nie podaje sie ich z taką precyzją. Najważniejsze jest aby leki brać codziennie o tej samej porze. Jesli czuje Pan pozytywne skutki przyjmowania preparatów to najlepszy dowód na to, że robi Pan to dobrze.