Obawy co do przyszłości związanej z kobietą

Witam mam problem chodzi o dziewczyne i jej zachowanie w stosunku do mnie mam obawy co moze byc w przyszlosci. Wiec opisze sytuacje zmywalem naczynia po obiedzie sam z siebie i gdzies zostal kawalek z jedzenia w zlewie i nie zauwazylem a moja zucila we mnie ta resztka. Po rozmowie powiedziala ze jak sie cos robi to dobrze do konca ze mnie nikt nie nauczyl zmywac. Moze i nie ale uwazam ze jak sie cos samemu zrobi jak czlowiek potrafi to nie ma kar pretensji czy czegos nie wymagam pochwal tez.

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Warto się zastanowić, czy tak silna reakcja w sprawie dość błahej nie stanowi predyktora trudności w zapanowaniu nad afektem, a tym samym czy w związku będzie poczucie bezpieczeństwa i wartości obydwu partnerów?