Obawy i bolesność podczas inicjacji seksualnej

Witam. Mam 19 lat, i chciałam ze swoim partnerem zacząć życie seksualne. Próbowaliśmy ze sobą 3 razy, lecz za każdym razem czuję ból, gdy on próbuje mi włożyć, nawet jeżeli tylko dotknie w mnie w miejscach intymnych. Boję się, że jest ze mną coś nie tak. Przez pierwsze dwa razy występowało u mnie małe krwawienie. Jest to mój pierwszy partner seksualny.

Witam, pierwszy pełny kontakt seksualny najczęściej jest bolesny dla kobiety.Samo dotknięcie w miejscach intymnych nie powinno jednak boleć. Proponuję udać się do lekarza ginekologa w celu oceny stanu błony dziewiczej i sprawdzeniu czy nie ma Pani jakiegoś stanu zapalnego.Jeżeli wszystko jest ok proszę spróbować zastosować przed rozpoczęciem współżycia jakiegoś środka nawilżającego, można go dostać w aptece bez recepty. Pozdrawiam