Obawy, lęk i kołatanie w głowie

Witam.Mam 31 l.Ok 10 lat temu miałam pierwszy atak paniki,jadąc autobusem poczułam "pyknięcie" w czole i przeraźliwy lęk.Po ok. roku wygralam walkę-sama!!!Mam 3 dzieci,i ostatnio stojac na ulicy z nimi,rozmawiałam z koleżanka dostałam okropny zawrót głowy.Myśl o tym że moge zemdleć i obawa o dzieci doprowadziły do nawrotu choroby.Męczę się ok 2 tyg.Mam obawy przed lękiem i kołowanie w głowie,które daje myśli ze mam guza itd.Rano jest najlepiej ale zasypianie okropne.Co robić?

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza