Obciążanie nogi po zespoleniu szyjki kości udowej

Witam Panie doktorze mam 43 lata jestem 4 miesiące po zespoleniu szyjki kości udowej po rtg lekarz powiedział że wygląda ładnie ale nie zlecił rehabilitacji nadal poruszam się o dwóch kulach a następna wizyta za 3 miesiące .Czy w jakimś stopniu mogę obciążać nogę?

Nie napisała Pani jaka to była operacja-jakie implanty wstawiono-sruby kaniulowane?
Można delikatnie podpierać się -zleciłbym 1/3 ciężaru ciała.Proszę pamiętać ze nie wolno obciązać w pełni-grozi to martwicą głowy kości udowej!