Obcieranie się pachwin przy nadwadze

MAM PROBLEM WOD JAKIEGOS CZASU MAM PROBLEM Z PACHWINAMI PODCZAS PRACY OBCIERAM SOBIE PACHWINY NIE UKRYWAM MAM MADWAGE 180CM WAGA 125KG ZMIENIALEM ROZNE MAJTKI BOKSERKI BAWELNIANE STOSUJE SUDOCREM MASC PROPOLISOWA PO 8 GODZ PRACY NIE MOGE CHODZIC OBTARTE PACHWINY KAPIEL SMAROWANIE I LEZENIE RANO JEST OK A NA DRUGI DZIEN POWTORKA I TAK CALY CZAS PROSZE O PORADE

Problem może być taki, że dopóki masa ciała nie będzie zredukowana to ocieranie będzie się utrzymywać, skóra trze o skórę, dodatkowo wysoka temperatura która w tym momencie się utrzymuje, pocenie się nasilają dolegliwości. Bielizna powinna być w miarę luźna, odpowiednia higiena, żeby nie dopuścić do owrzodzeń i jednoczesna redukcja masy ciała.

Najlepszym sposobem na poradzenie sobie z tym problemem oraz wieloma innymi które towarzyszą nadwadze jest pozbycie kilkudziesięciu zbędnych kilogramów. Zanim to się jednak stanie moge doradzić dwie rzeczy: stosowanie zasypki pudrowej na pachwiny (powinno zadziałać lepiej niż sudokrem), ograniczenie kąpieli do minimum (rozmaczanie nie sprzyja gojeniu się zmian skórnych), a także ubranie lepiej dopasowane do ciała. Choć może to się wydać dziwne przy obcisłym ubraniu może będzie mniej wygodnie, ale to tkanina będzie się ścierać podczas ruchu, a nie skóra. Jednak bez diety, która pomoże zlikwidować przyczynę problemu to wszystko to tylko doraźne środki zaradcze.