Obecność czynności napadowej fal theta i alfa

witam, prosze o wyjasnienie wyniku eeg glowy: Zapis wysokonapięciowy, zróżnicowany przestrzennie. w Okolicach potylicznych widoczne sa fale alfa 8-10 Hz. RZ- jest obecna. Podczas hyperwentylacji pojawia się napadowa, synchroniczna i ogolniona czynnosc fal theta 6-7 Hz lub fal theta z alfa 8 Hz o aplitudzie wyzszej od tla. podczas foto występuja fale alfa i beta 12 Hz. Zapis nieprawidlowy . Obecnosc czynnosci napadowej fal theta i alfa o aplitudzie wyzszej od tla. W roku 2008 mialam guza mózgu.

EEG: mierne zmiany patologiczne , napadowe
Co, gdzie, kiedy??? Jaki guz, leczenie etc
Czy były napady padaczkowe, leki przeciwpadaczkowe ??
Konieczna pełna konsultacja Neurologiczna i korelacja kliniczna
Pozdrawiam