Obecność drobnego naczyniaka z bogatą komponentą tłuszczową

cd MR kręgosłupa szyjnego. Zniesienie fizjologicznej lordozy szyjnej. Trzony kręgów szyjnych o zachowanej wysokości. W obrębie trzonu kręgu C4 widoczny obszar o wielkości ok. 3,5 mm , o podwyższonej intensywności sygnału w obrazach T1 i T2 zależnych, ulegający częściowemu wytłumieniu w sekwencji z saturacją tłuszczu, co może odpowiadać obecności drobnego naczyniaka, z bogatą komponentą tłuszczową.

Konieczna pełna konsultacja, aby ocenić właściwie Pani dolegliwości
MRI do omówienia i interpretacji klinicznej
Jaki ogólny stan? Wyniki badań??
Jaki tryb zycia?? inne schorzenia ??

Pozdrawiam