Obecność guzka w miejscu powstania siniaka

Witam. miałem na brzuchu siniaka w sumie nie wiem skąd, bydź może sie uderzyłem.. siniak przwie sszedł ale w tym miejscu wyczówam tak jakby głuzek szerokości około 3-5 mm, a długi około 4-5 cm. nie ukrywam że jestem troche sie denerwuje tym. nie czuje żadnego bólu. dziekuje i pozdrawiam.

Witam
w miejscu uderzenia możliwe że odczuwa Pan jeszcze niewielkie krwiaki podskórne.
Jeżeli nie zejdą w ciągu 7 dni (może Pan stosować żel z heparyną miejscowo), proponuję aby zmiany obejrzał lekarz POZ.

pozdrawiam