Obecność guzka w obrębie pachwiny

Dzien dobry, na pachwinie, w miejscu, w ktorym koncza sie majtki wyrosl mi maly guzek (ok. 5 mm srednicy). Jest lekko zaczerwieniony, delikatnie wystaje ponad poziom skory, boli kiedy go nacisne lub kiedy obetrze sie o gumke majtek. Wczesniej mialam podobne zmiany, ktore same znikaly, ale ta jest wieksza i dluzej sie utrzymuje. Do konca sierpnia jestem poza Polska i raczej nie bede miala mozliwosci wizyty lekarskiej. Czy jest sposob na domowa likwidacje guzka?

Małgorzata Panek

Zmianę powinien obejrzeć lekarz. Proszę udać się do lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam