Obecność krwi w ustach a astma i noszenie aparatu ortodontycznego

Witam. Obudziłam się dzisiaj z krwią w buzią. Nie wiem czy powinno mnie to niepokoić. Od jakiegoś czasu noszę aparat ortodontyczny, ale nie miałam wcześniej takiej sytuacji, Dodatkowo przewlekle choruję na astmę i stawy. Proszę o jakąś radę. Pozdrawiam

Renata GrzechociĹska

Witam.
Obecność krwi może być spowodowana skaleczeniem przez aparat ortodontyczny. Jeżeli problem w dalszym ciągu będzie się pojawiał proszę skonsultować się ze swoim ortodontom, który obejrzy dokładnie jamę ustną i potwierdzi bądź wykluczy skaleczenie.
Pozdrawiam