Obecność niebolesnego guzka na ramieniu

Dzień dobry, miesiąc temu przypadkowo wyczułam na górnej części ramienia (nad dołem pachowym) guzek, jest on raczej podłużny, twardy, znajduje się jakby na żyle, co to może być? Dodam, że jest niebolesny, z tego co się orientuję nie ma tam węzłów chłonnych. Dodać mogę, że mam na tym samym ramieniu dwa bliznowce wywołane szczepieniami, ostatnie 10 lat temu, czy może to mieć jakiś związek? Pozdrawiam.

Jak wyobraża sobie Pani postawienie przeze mnie rozpoznania na odległość - bez zbadania Pani??? NIE JESTEM JASNOWIDZEM!!! NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET!!! PROSZĘ UDAĆ SIĘ DO CHIRURGA!!! zż