Obecność pęcherzyka w 6 tygodniu ciąży a wyniki badań krwi

Czy na poczatku 6 tygodnia widac tylko pecherzyk to jest czyms normalnym? Wyniki krwii w wskazuja na wczesna ciaze. Kolejne usg mam za tydzien? Czy jesli badania krwi sa ok to moge spokojnie czekac bez obaw na kolejne usg? Pozdrawiam Stresuje mnie ta sytuacja gdyz w Uk nie mam szybkiego dostepu do ginekologa

Witam,
jeżeli bHCG w krwi jest odpowiednio podwyższone i wskazuje na ciążę,a pęcherzyk ciążowy prawidłowo widoczny jest w jamie macicy to proszę spokojnie czekać na kolejne USG.

Pozdrawiam