Obecność pęcherzyków z płynem w obrębie skóry

Witam Serdecznie! Od ok. dwóch tygodni na moim ciele, a dokładniej na twarzy pojawiają mi się takie małe przezroczyste pęcherzyki z płynem w środku. Po nich pojawia się zawsze strup, który nie chce się zagoić. Jest to mało estetyczne. Bardzo proszę o pomoc, Dziękuję i pozdrawiam

Witam. Opis zmian skórnych nasuwa podejrzenie ospy wietrznej. Proszę zgłosić się do lekarza poz lub dermatologa który przeprowadzi bezpośrednie badanie.