Obecność plamki na ręce a bielactwo

Witam , od jakiegoś czasu mam jasną plamkę na prawej ręce w górnej części przedramienia . Nie powiększa się ona obyłem u dermatologa powiedział że może to być jakiś "grzybek" smarowałem maścią która mi przepisał i byłem na solarium (bo tak zalecił) i dalej nic się nie zmienia. Mam pytanie : czy to może być bielactwo ?

Lek. Katarzyna Szymczak

Bez obejrzenia zmiany nie da się ocenić co to za zmiana, także może to być bielactwo, szczególnie jeśli występuje u kogoś z Pani rodziny.
Pozdrawiam