Obecność płynu przy jajniku

witam,lekarz na usg stwierdził obecność płynu przy prawym jajniku,a cytologia wykazała stan zapalny.został mi przepisany lek nystatyna.czy są normalnym zjawiskiem upławy w czasie stosowania leku(tabletka rano i wieczorem przez 10 dni)?w 12dc w prawym jajniku był 1pęcherzyk(ok 3mm)w lewym 3pęcherzyki,natomiast w 21dc został tylko 1pęcherzyk w lewym jajniku.jaka jest możliwość,że będę w ciąży?czy płyn w prawym jajniku mógł zostać po pęknięciu pęcherzyka?co się stało z pęcherzykami jeśli nie pękły

Witaminy w ciąży

czy są normalnym zjawiskiem upławy w czasie stosowania leku(tabletka rano i wieczorem przez 10 dni)?
- tak
jaka jest możliwość,że będę w ciąży?
- wszystko zależy jakie Pani prowadzi życie seksualne, celem wykluczenia lub potwierdzenia ciąży wystarczy wykonać test ciążowy
czy płyn w prawym jajniku mógł zostać po pęknięciu pęcherzyka?
- tak, jest to możliwe
co się stało z pęcherzykami jeśli nie pękły?
- mogą ulec samoistnemu wchłonięciu