Obecność psa przy przechodzeniu chemioterapii

witam. moja mama ma raka plus drobnokomorkowego i niebawem zacznie chemioterapie w zwiazku z tym mam pytanie czy obecnosc psa w domu bedzie miala negatywny wplyw na nia? czy na czas chemioterapii nie powinno byc psa w domu? z gory dziekuje za odpowiedz z powazaniem Tomasz

Pies nie zaszkodzi leczeniu a zabranie to z domu - przyjaciela mamy byłoby nierozsadnym krokiem w dodatku krzywdzącym i mamę i zwierzę. Rodzina ma wspierać w czasie leczenia, proszę o tym pamiętać.