Obecność ropnej zmiany pod językiem

Witam. Od prawie miesiaca pod jezykiem wyskoczyla mi gorka po lewej stronie. Wyglada to tam jak by w srodku byla ropa. Strasznie mnie to boli nie moge pic kawy i jesc. Co to moze byc? Czy jest to cos powaznego?

Witam,

Być może doszło do infekcji i powstał ropień podjęzykowy. Proszę udać się do laryngologa, niewykluczone, że zmianę trzeba będzie delikatnie naciąć i być może podać antybiotyk, ale to musi ocenić specjalista.

Pozdrawiam serdecznie.

Dr n. med. Marek Derkacz