Obecność ruchomych guzków na przedramieniu

Witam. na tułowiu oraz lewym przedramieniu mam kilka podskornych guzkow które poruszają się przy dotyku i Nie bolą. 5lat temu onkolog wykrył u mnie 1 tluszczak na plecach wyedy nie mialam obecnych guzkow. Czy możliwe ze tę inne guzki to też tluszczaki? Wizytę u onkologia mam dopiero za miesiąc.

Duża liczba tego typu zmian najczesciej wskazuje na ich lagodny charakter. Tluszczaki do takich naleza i najbardziej prawdopodobnym rozpoznaniem.

Jest wysoce prawdopodobne , że są to też tluszczaki , ale pewności nie mogę mieć bez badania i ew. wycięcia z następowym badaniem histopatologicznym!!! zż