Obecność skrzepów podczas krwawienia miesiączkowego

Witam :) Piszę z takim problemem. W zeszłym cyklu współżyłam ze swoim chłopakiem w ostatni dzień krwawienia. Cykl ten trwał dziwnie 24 dni, gdzie nigdy tyle nie trwał. W międzyczasie (tydzień przed kolejnym okresem) dostałam plamienia brązowego, wcześniej sporadycznie też takowe miewałam, lecz zawsze właśnie tydzień po nich przychodził okres. Tak jak i teraz - i moje pytanie - co zwiastują duże skrzepy podczas krwawienia? Były nie 1 raz, ale pierwszy raz aż takie. Liczę na odpowiedź, pozdrawia

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonalnymi. W tej sytuacji należy zgłosić się do swojego ginekologa.