Obecność swędzącej rany w obrębie dłoni

Witam, Dwa lata temu na wewnętrznej części dłoni pojawiła się bolesna swędząca ranka na powierzchni której złuszczała się skóra. Z czasem obszar powiększył się na całą dłoń i palce. Pod skórą wytwarzane są bardzo swędzące pęcherzyki. Skóra bardzo bolesna. Opuszki palców pękają i płatkami odrywa się skóra. Przepisana maść Elosone oraz Elocom jedynie trochę pomagają wygojeniu. Po zaprzestaniu smarowania momentalnie objawy się nasilają. Ostatnio bardzo swędząca wysypka miejscowo ale na całym ciel

Witam. Opisane objawy są niepokojące i mogą świadczyć o obecności pewnych chorób ogólnoustrojowych. Konieczna jest konsultacja z dermatologiem.