Obecność swędzących zmian na ciele a odpowiednie działania

witam. od ponad dwoch miesiecy "mecze sie" ze swedzacymi krostami na ciele. ok 3 tyg. temu bylam u dermatologa, pani stwierdzial ze to swiad. zapisala crotamiton, hydroksyzyne, po 5 dnich, w razie krost dermovate i atarax. z tydzien byl spokoju, krosty zniknely, potem pojawily sie ponownie ale na gorze plecow, dekolcie, piersiach. poszlam ponownie do lekarza tym razem zapisano mi davercin. od 4 dni davercin + atarax ale zamiast lepiej jest caraz gorzej. krost coraz wiecej i swedzenie. co robic?

Aleksander Ropielewski

Nie wiem. Bez oceny zmian skórnych nie jestem w stanie się wypowiedzieć. Bardzo mi przykro.

Bez obejrzenia zmian nie można postawić diagnozy przez internet. Proszę zmienić dermatologa jeśli nie jest Pani zadowolona z terapii prowadzonej przez niego.