Obecność tętniaka wrodzonego móżdżku a bolesność głowy

Witam. Juz wariuje bo nie wiem co robic w lipcu 2014 mialam robionyvrezonas z kontrastem i wykryto u mnie wridzonego niewielkiefo naczyniak tetniczo zylnego mozdzku. Od 3 dni boli mnie głową w dzień w nocy nie. Bol jest z tytuł głowy i czole mam także mdłości. Ciśnienie mam 126/76. Moje pytanie brzmi co to może byc. Czy jak mialm rezonans w lipcu bto możliwe ze mam tętniak jakiegoś

Naczyniak wykryty w badaniu MRI głowy istnieje od lat... A jak często bóle głowy ?
Ważny pełny obraz MRI, wywiad, badanie.
Bóle głowy w potylicy mogą być objawem migreny, napięcia, przesilenia , jak po urazie karku itd, itd...
Ze względu na podobne bóle w rodzinie, można myśleć o migrenie
Wskazana konsultacja
Pozdrawiam