Obecność w piersi wybrzuszenia a możliwe przyczyny

Witam, od pół roku wyczuwam ból w piersi w momencie jej dotyku od zewnętrznej strony ciała oto obrazek [--> (oo)] . Przy oglądaniu piersi pod względem guzków wyczuwam wybrzuszenie ale takie samo posiadam w drugiej piersi, więc nie wiem czy to nie wynika z ich naturalnej budowy. Proszę o pomoc. Co powinnam zrobić

Magdalena StusiĹska

Najlepiej skonsultować się z lekarzem ginekologiem i przekazać mu te informacje- zbada Pani piersi i zapewne wykona badanie USG które pomoże ocenić pierś.