Obecność wrzodów na twarzy a odpowiednia terapia

Witam wyskoczyly mi na twarzy wrzody prawdopodobnie jest to przeziebiona krew co mam zastosowac aby to minelo?

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Zmiany na skórze wymagają oceny przez lekarza dermatologa, który zaproponuje właściwe postępowanie lecznicze. Pozdrawiam.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.