Obecność zmian w okolicy odbytu w 8 miesiącu ciąży

Witam mam bardzo krepujacy problem otorz w okolicy mojego odbytu pojawiaja sie gruczoly wielkosci ziarna fasoli bardzo bolace sa one dokladnie w centrum odbytu na zewnatrz obecnie jestem w 8 miesiacu ciazy a w przeszlosci po piereszej ciazy mialam bardzo duzo szfow ktore zagoily sie bez wiekrzego priblemu . Ogolnie stan mojego poczucia jest dobry nie mam goraczki dreszczy , ten problem pojawil sie okolo 2 miesiecy temu po kilku dniach byla znaczna poprawa problem powrocil znowu?

Aleksander Ropielewski

Z opisu wynika, że mogą to być hemoroidy. Bez przeprowadzenia badania trudno jest mi to jednak stwierdzić z całą pewnością.