Obecność zmiany skórnej powstałej po ciąży

Mam na skórze pośladka dziwne ***coś***. Dermatolog po zbadaniu dermatoskopem nie potrafi określić co to jest, tylko wysyła mnie na usunięcie do chirurga. Zmiana powstała rok temu w ciąży, jako kropka i urosła do rozmiaru ok. 5 mm. Kolorystyka wieloraka, czasami jest zszarzała, chropowata.Obok już powstaje nowe znamię koloru trochę ciemniejszego od skóry. Miejsce jest bezobjawowe, chwilami wrażenie, że mnie ***ciągnie*** w środku.zdjęcie moge udostępnić.co to jest?czego mogę oczekiwać po histo?

Niestety, skoro po zbadaniu dermatoskopem nie ma pewności co do rozpoznania, tym bardziej oglądanie "gołym okiem" czy też zdjęcia nic nie wniesie,zmianę należy wyciąć. Tylko badanie histopatologiczne da 100% diagnozę. Pozdrawiam!