Obecność zmiany skórnej w obrębie łechtaczki

Kilka dni temu na łechtaczce pojawiła sie mała biała krosta, wielkości zwykłej krostki jak na twarzy. Lecz jest nie do ruszenia gdyz to strasznie wrażliwe miejsce. Czym można ją zniwelować? Czy jest to oznaka jakiejś infekcji?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, w razie nie ustąpienia zmiany bądź nasilenia proszę o wizytę u ginekologa. Może to być objawem infekcji np wirusem HSV. Pozdrawiam.