Obecność zmiany w obrębie piersi a zastoje pokarmu

Witam.Jestem po porodzie 5mies.miałam duze zastoje prawie wg nie karmiłam brałam bromergon 2x1 przez mies. Bylam na usg na ktorym w lewej piersi wykryto torbiel 4mm. i poszerzone przewody. Ale ostatnio przy schylaniu gdy dotknełam piersi od strony pachy wyczułam cos twardego jakby jakas kulke wielkości sliwki tak w srodku piersi przy schylaniu normalnie tego tak nie czuc przy wyprostowaniu się. Czy to cos groznego? czy to po zastojach?tam miałam najwieksze zastoje i nic nie pomagało.

Lek. Katarzyna Szymczak

Bez badania nie da się określić opisane przez Panią zmiany. Radziłabym udać się do lekarza.
Pozdrawiam