Obecność zmiany w obrębie piersi a zastoje pokarmu
Witam.Jestem po porodzie 5mies.miałam duze zastoje prawie wg nie karmiłam brałam bromergon 2x1 przez mies. Bylam na usg na ktorym w lewej piersi wykryto torbiel 4mm. i poszerzone przewody. Ale ostatnio przy schylaniu gdy dotknełam piersi od strony pachy wyczułam cos twardego jakby jakas kulke wielkości sliwki tak w srodku piersi przy schylaniu normalnie tego tak nie czuc przy wyprostowaniu się. Czy to cos groznego? czy to po zastojach?tam miałam najwieksze zastoje i nic nie pomagało.

KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
79 poziom zaufania
Bez badania nie da się określić opisane przez Panią zmiany. Radziłabym udać się do lekarza.
Pozdrawiam