Obecność zwapnienia w obrębie mózgu w wyniku TK

Witam. Mam 22 lata. Tomografia komputerowa głowy w części tylno-przyśrodkowej wykazała obecność bezsygnałowego, izolowanego zwapnienia wielkości ok 2 mm. Dodam że mam małego raczej niegroźnego guza mózgu. Czy to zwapnienie to może być coś poważnego?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest wizyta u lekarza prowadzącego leczenie i określenie istnienia związku lub nie z guzem mózgu. Bez poznania większej ilości informacji nie można się wypowiedzieć.