Obfita miesiączka a podejrzenie poronienia

Od 3 lat staramy sie z mezem o dziecko. 1 pazdziernika mialam miesiaczke, potem bylo opoznienie zrobilam dwa testy w ktore wyszly pozytywne tylko ze kreska druga byla bardzo blada wiec wykomalam badanie beta hcg wynik byl taki 34.55 bylismy szczesliwi po paru dniach dostalam miesiaczke bardzo obfita ze skrzepami i wynik hcg spadl do 23.55. Czy ja poronilam i czy zajde jeszcze w ciazke czy moge po poronieniu znowu miec problem z zajsciem mam juz 16 letnia corke to byla 2 ciaza i 1 poronienie.

Aleksander Ropielewski

Opis sytuacji może wskazywać na poronienie. Trudno jest mi ocenić jakie są Pani szanse na zajście w ciążę, ponieważ zależne jest to od wielu czynników i bez przeprowadzenia badania i najpewniej badań dodatkowych nie sposób jest to stwierdzić.