Obfita miesiączka, operacja guza przydatków i 2 grupa cytologii

Witam. Mam 22 lata, od kilkunastu lat męczę się z dość obfitą miesiączką, w wieku 17 lat miałam operację guza przydatków lewych(usunięto także jajnik), mam 2gr cytologii, jestem po wymrażeniu nadżerki,która znowu powróciła. Leczenie upławów różnymi tabletkami, nic nie pomaga. Ostatni miesiąc męczę się z silnymi skurczami brzucha, okazało się,że prawy jajnik jest powiększony o 4 cm. Jestem po dwóch porodach. Moja mama miała raka macicy, identyczne objawy. Czy da się coś z tym zrobić? Mam dość ;(

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po wykonaniu diagnostyki będzie można określić odpowiednie postępowanie.