Obfita miesiączka po wykonanej laparoskopii na jajnikach

witam. Miesiac temu miałam wykonana laparoskopie na obu jajnikach. Wczoraj dostałam miesiaczke i jest bardzo obfita.Chcialbym się dowiedzieć czy to jest normalne ze jest az tak mocne krwawienie bo w zyciu nie miałam takiego mocnego jak po tym zabiegu. Czy wszystko jest ok czy to oznaka, ze cos się dzieje?

po zabiegu laparoskopii najczęściej pojawia się wcześniejsze krwawienia miesiączkowe które może być bardziej obfite. Proszę się nie denerwować i poczekać do następnego cyklu lub skontaktować z lekarzem.